‘S’kam besu’ thotë Ema

Ajo ka një vokal të veçantë.

Këngëtarja shqiptare, Ema, ka lansuar projektin e saj të ri, të titulluar ‘S’kam besu’.

Ky projekt muzikor u shkrua nga vet ajo ,kurse, muzika e producimi i takojnë Granit Gashit.

‘S’kam besu’ u finalizua edhe me një klip interesant nga Imagine.

Kujtojmë që Ema është pjesë menaxhuese e kompanisë muzikore Reina Entertaiment.

Story i mëparshëm

Shqiptari Ludo Lee takon Elon Musk

Story i radhës

Antikorrupsioni hap lëndë ndaj bashkëshortes dhe vëllaut të prokurorit Artan Ajro

Të fundit nga