Shqiptari Ludo Lee takon Elon Musk

Ludovik Tunaj apo i njohur si Ludo Lee nëpër duart e të cilit kanë kaluar shumë personalitete të famshme botërore po bëhet tashmë në qendër të vëmendjes për shkak të takimit me Elon Musk.

 

Takimi ka ndodhur në gala mbrëmjen e Vogue Magazine, derisa Ludo është në SHBA për disa ditë pune dhe shëtitje.

 

Ndryshe Ludo është shumë i famshëm në botën e shoubiznesit pasiqë deri më tani ai është takuar me Paris Hilton Rihanna, Beyone, Lady Gaga, Angelina Jolie, Kim Kardashian e shumë të tjerë.

Story i mëparshëm

Nikushtaku me pllakë përkujtimore për nderë të dëshmorëve të kombit

Story i radhës

‘S’kam besu’ thotë Ema

Të fundit nga