Si me magji, Noizy hidhet në mes të turmës, por kur ngjitet në skenë i mungon varësja

Të jesh shumë i njohur nuk do të thotë që je i mbrojtur nga “skifterët” që mund të boshatisin xhepat dhe të të marrin sende me vlerë.

Një episod i ngjashëm ka ndodhur me reperin, Noizy gjatë një koncerti të zhvilluar në një prej klabeve të natës, ku ai është futur mes turmës në emocione e sipër. Në këtë moment turma e njërëzve ka “shpërthyer” dhe për disa sekonda Noizy është zhdukur mes fansave.

Por ajo që të bën përshtypje është se gjatë momentit që reperi futet mes turmës në qafë mban një varëse të trashë, e kur del prej andej, nuk e ka më varësen në qafë.

Mos vallë “skifterët” kanë bërë punën e tyre? 

@noizyking

Iku varsja 🤣😭

♬ original sound – Noizy

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Barcelona nuk dorëzohet, planifikon ofertë të re për Haaland

Story i radhës

Njerkat, pesë mitet dhe të pavërtetat që i shoqërojnë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish