Shumë më e re se këngëtari, e dashura e Robert Berishës ju lë ‘pa fjalë’

Këngëtari i njohur, Robert Berisha, rreth dy javë më parë festoi ditëlindjen e 46-të.

Me këtë rast ai mori një urim special nga e dashura e tij, Ana Skrel, përmes një postimi të ndarë në InstaStory.

“Urime ditëlindjen për mashkullin që ma vodhi zemrën”, thuhet në postim.

Image

Ana Skrel

Ana duket se me prejardhje është nga Shqipëria dhe se me prezantuesin nga Kosova janë bashkë prej muajsh.

Ndonëse nuk dihet shumë për të, ajo në rrjete sociale, gjegjësisht në Instagram numëron mbi gjashtë mijë njerëz.

Bukuroshja siç shihet ka mbushur 23 vjet në gusht dhe ka një diferencë të madhe në moshë me Robertin.

Ky i fundit nga ana tjetër nuk është deklaruar akoma rreth kësaj romance të re.

Story i mëparshëm

Rasti i rëndë i vetëvrasjes në Kamëz, reagon Balla: Të miratohen sa më parë ndryshimet ligjore për dhunën online

Story i radhës

Broja nuk po luan as te Fulhami, reagon trajneri

Të fundit nga