Broja nuk po luan as te Fulhami, reagon trajneri

Trajneri i Fulhamit, Marco Silva, ka folur për situatën e Armando Brojës te ky klub.

Futbollisti shqiptar u huazua në fund të muajit janar nga Chelsea, mirëpo as te Fulhami nuk po gjen minutazh.

Kam biseduar me Armandon. Ne besojmë në të. Ai e di që kur je në Premier Ligë, ka konkurrencë”, ka thënë Marco Silva, sipas Fabrizio Romanos.

“Ai arriti një ditë para ndeshjes me Burnleyn dhe Munizi realizoi një gol të rëndësishëm”.

Story i mëparshëm

Shumë më e re se këngëtari, e dashura e Robert Berishës ju lë ‘pa fjalë’

Story i radhës

Borrell: NATO nuk mund të jetë një aleancë ku mund të zgjedhësh çfarë të duash

Të fundit nga