“Shtinja lapsin vet”, Don Xhoni publikon veturat e tij super-luksoze

Rep-artist nga Drenica, Don Xhoni vazhdon të tregojë në rrjete sociale jetën e tij super-luksoze.

Sot, ai në InstaStory ka publikuar disa fotografi të veturave të tij super-luksoze.

“Shtinja lapsin vet”, shkroi ai krahas disa fotove të veturave të tij.

Image

Kënga e fundit e artistit titullohet “Katile” dhe u pëlqye nga publiku. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bytyqi: Inflacioni mesatar vjetor mund të jetë prej 10 deri në 11 përqind

Story i radhës

Shqipëria planifikon blerjen e gjashtë dronëve luftarakë nga Turqia

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish