Shi e breshër në Bresalc të Gjilanit

Dita e sotme në Kosovë është karakterizuar nga një mot jo stabil.

Ka pasur rënie të temperaturave, të cilat vende-vende janë përcjellë me reshje shiu dhe breshëri.

Lexues të medias kanë dërguar pamje nga fshati Bersalc i Gjilanit, i cili është përshirë nga ky mot i lig.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Manjati rus me lidhje me ‘Gazprom’ gjendet i pajetë në pishinë me një plumb në kokë!

Story i radhës

Skandali i inceneratorëve me të moshuarit/ Analisti Lubonja: Qeveria me ca kompani përdorin njerëz në prag vdekje për të vjedhur para

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish