Sherr në gjimnazin e Fierit, dy adoleshente dhunojnë 17-vjeçaren

Një sherr që ka degraduar në përplasje fizike raportohet të ketë ndodhur në Fier.

Tre vajza të reja përkatësisht të moshave 19, dhe 17 vjeç janë konfliktuar me njëra-tjetrën për arsye ende të paqarta.

Si pasojë ka nisur procedimi në gjendje të lirë për dy prej tyre.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier referuan materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetaset:

-E. Sh., 19 vjeçe dhe për një 17-vjeçare, të dyja banuese në Fier, pasi dyshohet se për motive të dobëta janë konfliktuar fizikisht, me një shtetase 17 vjeçe.

 

Story i mëparshëm

Kryetari i Zubin Potokut: Së shpejti fillon faturimi i rrymës për qytetarët serb

Story i radhës

“Ke përdorur Pavarësinë e Kosovës”/ Debat i ashpër mes Romoes dhe Julit: Ti i ke pirë gjakun Gazit, do dalësh…

Të fundit nga