“Ke përdorur Pavarësinë e Kosovës”/ Debat i ashpër mes Romoes dhe Julit: Ti i ke pirë gjakun Gazit, do dalësh…

Duket se Julian Deda dhe Romeo Veshaj janë kthyer në ‘armiq’ brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Prej ditësh miqësia e tyre është prishur ndërsa edhe sot kanë debatuar për shkak të qëndrimit të Julit me Gazit. Romeo tha Juli e ka përdorur Gazin, ndërsa Juli iu kthye duke thënë se ai ka shfrytëzuar çdo moment për favorin e tij.

Juli: Ti përdor çdo lloj situatë ne këtë shtëpi. Pavarsinë e Kosovës, shokët e tu lë futën me Gracianon. Sot ti po përdor Gazin

Romeo: Dil në vete o zemra, o shpirt

Juli: Nuk ke respekt për një burrë 60 vjeç dhe e përdor për lojën tënde

Romoe: Ti ke 40 ditë që e bën, po i pi gjakun me pipëz. Ti a tij i ke pirë gjakun

Juli: Ti e përdor atë, jeni një treshe simpatike që përdorni një nejri të mirë. Jeni duke ia bërë gropën atij dhe vetes

Story i mëparshëm

Sherr në gjimnazin e Fierit, dy adoleshente dhunojnë 17-vjeçaren

Story i radhës

Kosova pëson humbje nga Finlanda! Mirjeta Januzi tregon si humbën

Të fundit nga