Selami: Të ardhura rekorde në buxhet për Janar 2022

Zv/ drejtori i DAP-it Abdulselam Selami njofton se të ardhurat për Janar 2022 në krahasim me Janar 2021 me rritje rekorde prej 2️⃣4️⃣.4️⃣9️⃣%

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

VOA: Arrestohet personi i dyshuar për kërcënimeve ndaj prokurorëve maqedonas

Story i radhës

Gabriel Escobar dhe Miroslav Lajçak duhet në Beograd të takohen me Shaip Kamberin

Të fundit nga