RMV/ Ky është bilanci i 24 orëve me Kovid 19

1.913 raste aktive me covid 19 në vend
21 persona kanë vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut.
ndërsa 1.353 qytetarë janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar numrin e të shëruarve në 226.409 që nga fillimi i pandemisë.

20.250 është numri i rasteve aktive./alsat.mk

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Të martën në Sofje mbahet mbledhja qeveritare mes RMV-së dhe Bullgarisë

Story i radhës

Eksperti amerikan tregon pse propozoi sanksione për ata që promovojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë

Të fundit nga