Reprezentuesi i Kosovës shënon për skuadrën polake

Reprezentuesi i Kosovës, Florian Loshaj, tregon lojë të mirë në fanellën e skuadrës polake Cracovia.

Loshaj startoi nga minuta e parë për Cracovia-n, e cila pësoi humbje në miqësore me rezultat 2:1 nga skuadra rumune Rapidi i Bukureshtit.

Loshaj shënoi gol të bukur nga gjuajtja e lirë 20 metra.  

Për Rapidin shënuan Panoiu (56′), Vojtus (70′) dhe për Cracovia-n realizoi Loshaj (24′).

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Osmani zgjidhet “Miss politikania shqiptare” nga diaspora

Story i radhës

Madridi nuk do t’i ofrojë kontratë të re Asensios

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish