Real Madrid “provokon” Messin

Real Madrid dhe PSG do të përballen sonte në ndeshjen kthyese.

“Madrilenët” kërkojnë përmbysjen e rezultatit nga ndeshja e parë, kurse PSG kërkon që ta mbrojë atë.

Skuadra e Real Madridit ka nxitur një debat në njëfarë mënyre, me klubin që postoi me shkas penalltinë e humbur të Messit në ndeshjen e kaluar.

Kujtojmë që ai ka një statistikë shumë të mirë në “Santiago Bernabeu”, duke shënuar 15 gola dhe 9 asistime në 23 ndeshje.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Lojë lepuri dhe iriqi”/ Ish Gjenerali i NATO-s paralajmëron humbje të mëdha dhe betejë të gjatë për Kievin

Story i radhës

Bushi dhe Asani takim me zv/ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar,Xhulia Smit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish