Raportohet se Rusia ka bllokuar edhe Youtuben

Evropë4 mars 2022

Rusia bllokon faqet në internet të Zërit të Amerikës dhe BBC-së

Rusia ka bllokuar faqet e internetit, brenda territorit të saj, të disa organizatave të huaja mediatike, mes së cilave Zëri i Amerikës, Radio Evropa e Lirë, BBC dhe Deutsche Welle, duke i akuzuar ato për përhapje të informacionit të rremë…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ballkani Perëndimor, ta shqyrtoi mundësinë e ndarjes së Serbisë !

Story i radhës

“Diktator mizor”, Berisha dënon vendimin e Putin për kërcënimin e gazetarëve me 15 vite burg

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish