PSG i ofron Barcelonës tre lojtarë për Dembelen

Paris Saint-Germain i ka ofruar tre lojtarë Barcelonës për shërbimet t’i marrë shërbimet e Ousmane Dembeles, raporton Le Parisien.

Sipas mediumit francez, skuadra nga Ligue 1 e ka të vështirë transferimin e sulmuesit në këtë afat kalimtar të janarit.

Emrat që janë ofruar nga PSG te Barcelona janë, Mauro Icardi, Angel di Maria dhe Juan Bernat.

Por, skuadra franceze megjithatë nuk po ia del ta marrë Dembelen në këtë afat, derisa kontrata i skadon në qershor.

Manchester United është po ashtu në garë për sulmuesin, e Le Parisien e bën të krye atë që lojtari nuk kalon në Parkun e Princave.

Kujtojmë se sot (e hënë) mbyllet afati kalimtar i transferimeve dhe PSG do të tentojë në çdo formë që t’i kthejë gjërat në favor të tyre.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

ВИДЕО | Милиќ: Трансродовите луѓе се изложени на секојдневна дискриминација и тоа мора да престане

Story i radhës

Ahmeti: Lavdi e përjetshme emrit dhe veprës së Zahirit, Edmondit dhe Hakifit

Të fundit nga