Prishtina, me këtë formacion paraqitet

Prishtina në sprovë të madhe në Klinë.

Me fillim prej orës 13:00 zhvillohet ndeshja ndërmjet Dukagjinit dhe Prishtinës.

Prishtina e cila po kalon një sezon të dobët, pozicionohet në vendin e gjashtë me 26 pikë, vetëm 4 pikë larg zonës së kuqe që të dërgon në Ligën e Parë.

Kurse, Dukagjini do të kërkojë me çdo kusht të paktën një pikë, që të vazhdojë luftën e ashpër për mbijetesë në Superligën e Kosovës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Juventus monitoron mesfushorin francez

Story i radhës

Reagon ish-ministri gjerman pas protestave pro-Putin në Serbi: E neveritshme

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish