Presidenti i ri, PD propozon 8 emra për diskutim të thelluar

Partia Demokratike ka nxjerrë 8 emra si propozime për presidentin e ri të Shqipërisë, për diskutim të thelluar.

Emrat janë përzgjedhur pas mbledhjes së grupit të Partisë Demokratike që zgjati për disa orë.

Propozimet e grupit të PD që do të kalojnë në diskutim të thelluar:

1.Leonard Demi

2.Arben Çejku

3.Dritan Demiraj

4.Visar Zhiti

5.Rexhep Uka

6.Halim Kosova

7.Dashamir Shehu

8.Leka Zogu

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Biden përmend Kosovën në konferencën me liderët e Finlandës dhe Suedisë për anëtarësim në NATO

Story i radhës

Një cicërimë, një like dhe Valsi i Beogradit!

Të fundit nga