Policia zbarkon në shtëpinë e Vis Martinajt

Policia ka zbarkuar mëngjesin e sotme në shtëpinë e të shumëkërkuarit të drejtësisë Ervis Martinaj.

Në videon e siguruar nga ABC shihet se dhjetëra makina të FNSH-së dhe RENEA-s kanë rrethuar shtëpinë e Martinajt në Fushë-Kuqe.

Nuk dihet ende nëse ka gjurmë nga Martinaj, i cili rezulton i zhdukur që prej gushtit dhe fati i tij është ende mister.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Jeni beqar në këtë sezon festash? Zbuloni si ta shijoni

Story i radhës

Në fuqi masat për ndotje të ajrit në Shkup, Kërçovë, Kavadar, Gostivar e Strumicë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish