Policia gjen drogë dhe municion në Shkup

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme në ora 20:05 në Gazi Babë, policët e SPB Shkup kanë arrestuar 27 vjeçarin L.M nga Shkupi.

Sipas raportit policor, gjatë kontrollit në shtëpinë e tij që është dhënë me urdhër paraprak nga gjykata, është gjetur marihuanë dhe 31 plumba.

“Ai është privuar nga liria.

Dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të parashtrohet parashtresë adekuakte”, thonë nga MPB.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pse duhet të përdorni vajin e jojobës nga koka te këmbët, përfitimet e mrekullueshme në lëkurë dhe flokë

Story i radhës

Një sasi rekord kokaine është sekuestruar në Francë

Të fundit nga