Po bën xhiron e rrjetit/ Reperi me famë botërore bën simbolin e shqiponjës

Reperi amerikan me famë botërore, DaBaby ka performuar së fundmi në Prishtinë.

Ai ka krijuar një super atmosferë dhe ka marrë shumë dashuri dhe mbështetje nga fansat.

Ai ka publikuar disa foto në rrjete sociale dhe në njërën prej tyre shihet duke bërë simbolin e shqiponjës.

“Pata dashuri të zjarrtë mbrëmë në Kosovë”, ka shkruar DaBaby.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Hapja solemne e Evropianit në Divizioni C, Çeku: Jam shumë i lumtur që organizohet në qytetin e Prizrenit

Story i radhës

Greqia shkundet nga tërmeti, ja sa ishte magnituda

Të fundit nga