Plagoset me armë zjarri i mituri në Pukë

Një fëmijë i mitur është transportuar për në spitalin e Pukës pasi është plagosur me armë zjarri në këmbë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjegjan në të Pukës dhe dyshohet të ketë ndodhur më mënyrë aksidentale.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet hetimore.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Krasniqi takon fermerët në Vushtrri: Jam i shqetësuar që Qeveria po i neglizhon kërkesat e tyre

Story i radhës

Çfarë po ndodh? Lukashenko urdhëron krijimin e komandës së re ushtarake në kufi me Ukrainën

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish