Petkovski: Mos e prekni Bujar Osmanin, sepse e ka kryer punën si është më së miri

“Mos e prekni Bujar Osmanin. Ata që më njohin e dinë se sa jam kritik ndaj Qeverisë, ndaj LSDM dhe BDI-së e për shumë çështje tjera. Praktikisht për të gjitha. Por, për çështjen e fundit (hapjen e bisedimeve) me shumë sukses e ka kryer punën dhe nuk është fer që për shkak të përkatësisë etnike dhe poenëve politik të bëjmë dramë dhe krijojmë urrejtje”.
Është ky qëndrimi i njohësit të çështjeve politike, njëherazi edhe drejtori i “Eurothink” Lupço Petkovski, i shprehur nëpërmes një opinioni në rrjete sociale.
Askush nuk mund të na ndërroj identitetin, shkruan mëtutje Petkovski.
Story i mëparshëm

Erdogan kërkon mbështetjen e Rusisë dhe Iranit për operacionet në Siri

Story i radhës

Udhëtimi i Putinit në Iran “tregon sa është izoluar Rusia”

Të fundit nga