Pësoi sulm në zemër në tribuna, vdes tifozi i Fulhamit

Një tifoz i Fulham ka vdekur pasi pësoi një atak në zemër në tribuna të shtunën.

Fulham e konfirmoi lajmin me një postim në Twitter:

“Me pikëllim të pamasë informojmë fansat për ndarjen nga jeta të mbështetësit Paul Parish”.

“Paul pësoi një arrest kardiak dhe mori trajtim në tribunë në ndeshjen e kësaj pasdite përpara se të transferohej në spital. Ngushëllimet tona shkojnë për të dashurit e Palit””.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Pse nuk mund të gjeni punë pas përfundimit të studimeve?

Story i radhës

Problemet në zinxhirët e furnizimit, industria automative pak shpresa të përfitojë Shqipëria

Të fundit nga