Përplasen autobusi dhe një Golf 4 tek sheshi Skenderbe

Shkup, 19 Dhjetor – Një aksident i rëndë ka ndodhur në udhëkryqin pranë Sheshit Skënderbeu në Çair.

 

Në aksident janë përfshirë një autobus me targa të Shkupit dhe një veturë tip Volkswagen Golf 4 me targa të Kumanovës.

Edhe pse nga pamjet kasidenti duket të ketë qenë i rrezikshëm, ende nuk ka detaje në lidhje me fatin e pjesëmarrësve në të.

Detaje më të hollësishme do të jepen nga MPB.

Aksident i rëndë afër Q.T Mavrovasja në Shkupi

Aksident i rëndë afër Q.T Mavrovasja në Shkupi

Posted by Klan Macedonia Videos on Monday, December 19, 2022

Burimi: zhurnal.mk

Story i mëparshëm

Vrasja e dy shqiptarëve në Athinë, dyshime se ngjarja ka lidhje me ekzekutimin mafioz të biznesmenit në Tiranë

Story i radhës

Në pranga për mashtrim dhe pastrim parash, arrestimi i eurodeputetes Kali “trondit” botën e kriptomonedhave

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish