Përplasen 3 makina në superstradën Lezhë-Laç/ Plagoset një grua dhe një fëmijë

Një aksident ka ndodhur në superstradën Lezhë-Lacc, në afërsi të fshatit Rrilë.

Mësohet se janë përplasur 3 automjete dhe sipas burimeve janë plagosur një grua dhe një fëmijë.

Ata janë dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës për ndihmë mjekësore.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vetëm se ja bëri me drita, FERO rreh me shpulla një person dhe e filmon skenën (VIDEO)

Story i radhës

Studimet e fundit rreth vaksinave mRNA japin sinjale të rrezikshme

Të fundit nga