Pasi konfirmoi romancën e re, kriset marrëdhënia mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit?

Robert Berisha ka zbuluar disa ditë më pare se gjetur sërish dashurinë. Ish-bashkëshorti i Nora Istrefit duket se këtë herë ka vendosur që lidhjen e tij ta bëjë publike, duke u shprehur se është diçka e forte. Ai tregoi për herë të parë se tashmë ka një partnere në krah.

Vajza në fjalë quhet Laureta Maqedonici. Dyshja është bashkë prej disa muajsh dhe tashmë që lidhja mes tyre është bërë më serioze, brunia seksi nuk ka pse ta fshehë më partnerin në rrjetet sociale.

Ashtu siç shihet djaloshi simpatik që i ka fituar zemrën, qëndron në krah të saj, duke konfirmuar një tjetër histori për të.

Image

 

Mirëpo kjo romancë e re duket se ka prishur raportin e këngëtarit me ish-bashkëshorten e tij Nora Istrefin. Dyshja nuk ndiqen më në rrjetet sociale si më parë.

Image

 

Ish- çifti kanë rrëfyer se dhe pas ndarjes ata do të ruanin ende raporte të mira së bashku dhe kjo për shkak të vajzës së tyre Renee. Madje ata shpesh herë e kanë përkrahur njëri-tjetrin dhe në publikimet e projekteve muzikore.

Image

 

Nuk dihet ende nëse arsyeja e krisjes së marrëdhënies të ish-çiftit ka qenë romanca e Robertit me Lauretën.

Image

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Hernandez: Unë bëj gjithçka për Milanin

Story i radhës

​Rusia po përgatitet të dërgojë 2500 rezervistë në Ukrainë

Të fundit nga