Pançevski paraqitet në burgun e Shkupit, është i dënuar në rastin “Akmis”

Ish-kryetari i Gjykatës Penale, Vlladimir Pançevski, sot është vetëparaqitur në burgun e “Shkupit”.

Ai do të vuajë dënim prej dy vjet e gjysmë burg për rastin “Akmis”.

Lajmin e ka konfirmuar drejtori i burgut të “Shkupit”, Filip Andov.

Ai ka sqaruar se Pançevski është paraqitur vetë dhe është vendosur në repartin e pranimit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Story i radhës

МНР: Изјавите на Ѓоргиев не се позиции на државата

Të fundit nga