Oriola Marashi provokon në fustan të shkurtër, vë në pah linjat joshëse

Modelja e njohur, Oriola Marashi merr çdo herë vëmendje dhe komentohet për postimet që bën në rrjetet sociale.

E njohur për linjat tërheqëse të trupit, modelja e famshme i ekspozon ato sa herë pas herë duke sjell për fansat imazhe që nxisin imagjinatën.

E tillë erdhi ajo edhe në postimin e radhës në Instagram, teksa vuri në pah format trupore në disa foto provokuese.

Image

 

Oriola shihet e veshur me një fustan të shkurtër me ngjyrë të zezë i cili ia vinte në pah gjoksin dhe ishte i hapur edhe në pjesën e shpinës.

Modelja përshtati dukjen me një çantë të vogël “Chanel” dhe një xhaketë të gjatë ngjyrë bezhë.

Image

 

Si në foto”, ka shkruar modelja në mbishkrimi teksa mori komente të shumta nga ana e fansave.

Ndërkohë, Oriola mbetet e angazhuar edhe nga ana profesionale dhe imazh i markave të ndryshme ndërkombëtare.

Image

 

Ndryshe, pas ndarjes nga futbollisti Eros Grezda modelja e ka mbajtur larg syrit të mediave jetën private.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zjarr në linjën e tensionit të lartë në Zhupan të Fierit

Story i radhës

Manchester United pas lojtarit të Ajax, Martinez

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish