Nuza referon ndeshjen Prishtina – Ballkani

Komisioni për delegimin e gjyqtarëve i ka zbuluar referët për xhiron e 20-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Dardan Çaka do ta drejtojë kryendeshjen e javës së 20-të në Superligës ndërmjet Dritës dhe Llapit, që do të luhet në Gjilan të shtunën, në orën 13:00.

Granit Hyseni dhe Lumturije Muhadri janë dy asistentët e Çakës në atë përballje. 

Ndërkohë në tjetrën ndeshje të zjarrtë të po kësaj xhiroje që luhet në Podujevë mes Prishtinës dhe Ballkanit, gjyqtar kryesor do të jetë Genc Nuza, ndërsa ndihmës të tij do të jenë Fatlum Berisha dhe Elvis Bicaj.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Geer: Bashkimi Evropian jep mbështetje të fuqishme për ndërtimin e Korridorit 8

Story i radhës

Pas përpIasjes së fortë me Beatrixën, Balina Bodinakut i ndodh e papritura në Instagram

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish