Një e mitur shtatzënë kërkon ndihmë mjekësore në Gjakovë

Gjakova1 shkurt 2022

Kërkesë për paraburgim ndaj tre personave të dyshuar për sulm ndaj personave zyrtar

Gjakovë, 01 shkurt 2022 – Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurve H.A., G.C., dhe S.J.,  për shkak të dyshimit të bazuar se…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Euro nuk ndalet, kalon 127 lekë, në një javë është mbiçmuar me pothuajse 5%

Story i radhës

Drejtori i AZGJ-së Sela vizitoi Agjencinë e Ushqimit dhe të Veterinarisë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish