Një burrë shpëtohet nga rrënojat e Kharkiv pas granatimeve

Një burrë është shpëtuar nga rrënojat e një ndërtese në qytetin verilindor të Kharkiv.

Ky shpëtim erdhi pasi u bombardua nga Rusia të premten, shkruan BBC, përcjell “Bota sot”.

Unë rashë dhe mbulova kokën time”, thotë qytetari.

Isha me fat që [ndërtesa] ra në një mënyrë që nuk më shtypi,” thotë ai.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Luajnë ndaj Kosovës, trajneri Cungu shpall listën

Story i radhës

Kuzeska: Masat e antikrizës prej 400 milionë eurove tashmë japin rezultate

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish