“Ngrit temperaturat”, bukuroshja “çmend” me trupin “seksi” në plazh

Bukuroshja Aisleyne Horgan Wallace ka mahnitur me pamjen e fundit.

Me bikini të bardha dhe gurë që shkëlqenin në to, 44 vjeçarja ka nxjerrë në pah format e saj perfekte trupore.

Trupi i rrezitur “çokolladë”, nuk ishte e vetmja bukuri te Aisleyne, gjoksi perfekt dhe vithet ia shtonin “nxehtësinë” Meksikës.

Image

Aisleyne Horgan Wallace

Bukuroshja dukjen e saj e ka shoqëruar me një palë vathë të mëdha ngjyrë ari, gjersa nuk mungon as grimi në fytyrë të saj.

Në poza të ndryshme të yllit të realitetit, shihet edhe rëra e mbetur në trup të saj, gjë që i ka bërë fansat të kenë kureshtje më të madhe rreth saj.

Për më shumë shikoni fotografitë:

Image

Aisleyne Horgan Wallace

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Gjatë 24 orëve të fundit janë prodhuar 12 827 megavat orë energji elektrike

Story i radhës

​Poloni-Shqipëri, formacionet zyrtare

Të fundit nga