Ngjarje e rëndë në Greqi, polici vret gruan dhe më pas vetëvritet

Një ngjarje  e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një polic ka vrarë me armë zjarri gruan e tij. Mediat greke shkruajnë se 38-vjeçari, punonjës policie, dyshohet se ka qëlluar me armë gruan fatkeqe dhe më pas ka vrarë veten.

Trupat e tyre u gjetën në një banesë në rrugën 27 Komninon rreth orës 8:15. Kishte një thirrje të mëparshme për të shtëna në 100.

Sipas informacioneve të voria, gruaja tashmë kishte ndërruar jetë kur në vendngjarje mbërriti ambulanca e EKAB-it me një repart dhe një mjek, ndërsa pak më vonë, me gjithë përpjekjet e mjekut dhe të shpëtimtarëve, 38-vjeçari mori frymë edhe e fundit.

Në vendngjarje ka shkuar një ekip i Sektorit të Krimeve Kundër Jetës në Divizionin e Selanikut për të zbardhur ngjarjen. 

Burimi: GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Michael Roth sot për vizitë zyrtare në Shkup

Story i radhës

Apple dërgon përditësime të rëndësishme sigurie për modelet e vjetra iPhone dhe iPad

Të fundit nga