“Nëse ki fobi prej naltsisë, sun rri me neve”, Grubi përshkruan festën e mbrëmshme

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi njëherit edhe ministër për system politik, ka zgjedhur pak fjalë dhe një video përmbledhëse për të përshkruar atmosferën e djeshme, mbrëmshme në sheshin Skënderbeu në të cilin Shkupi e festoi titullin e kampionit.

Grubi ka përdorur shprehjen e famshme “Nëse ki fobi prej naltsisë, sun rri me neve” , të këngëtarit, Ledri Vula, i cili mbrëmë edhe performoi para mijëra tifozëve dhe qytetarëve që kishin dalur për të festuar.

Statusi i plotë:

“Nëse ki fobi prej naltsisë, sun rri me neve” – mijëra qytetarë vërshuan sheshin Skenderbeu dhe bashkë kaluam një natë të paharruar të përshkruar në video përmbledhjen e rradhës.

📍Linku deri tek VIDEO

Story i mëparshëm

Tetovë, për herë të parë është kryer operimi për parandalimin e djersitjes së tepërt

Story i radhës

Sulmuesi në Bufalo ka shënjestruar “qëllimshëm” afrikano-amerikanë

Të fundit nga