Në vendkalimet kufitare Tabanoc dhe Bogorodicë pritet rreth një orë

Për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve, në vendkalimin kufitar Bogorodicë pritet rreth një orë për të dalë jashtë vendit, ndërsa në vendkalimin kufitar Tabanoc pritet rreth një orë për të hyrë në vendin tonë.

Sipas Lidhjes Auto Moto të Maqedonisë në vendkalimet tjera kufitare nuk ka pritje për hyrje dhe dalje nga vendi.
Intensiteti i trafikut jashtë zonave urbane është rritur.

Qarkullimi në rrugët shtetërore zhvillohet pa probleme dhe në rrugë të thata.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Qytetari nga Drenica konvertohet në katolik, e ndryshon edhe emrin të cilin e kishte Ragip

Story i radhës

U akuzua për incest nga nipi, Ricky Martin do të dalë në gjykatë më 21 korrik

Të fundit nga