Në Shoshë komisionerët e bllokuar nga bora, shtyjnë makinën

Moti i keq, me reshje dëbore dhe temperatura të ulëta është bërë pengesë për procesin në zonat e thella të Dibrës dhe Shkodrës, ku votimi nuk ka nisur ende.

Nuk  ka nisur votimi Pult dhe Shoshë të Dukagjinit për shkak të borës.

Ora News sjell videon të komisionerëve të Pultit dhe Shoshit në Dukagjin që janë bllokuar nga bora.

Në orën 09: 50 ende nuk ka nisur procesi.

Komisioneret e pultit dhe shoshit jane te bllokuar ne rruge per shkak te debores. Ende nuk ka nisur procesi I votimit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kush e përbën rrethin e ngushtë të Putinit?

Story i radhës

Bisedimet Ukrainë-Rusi do të rifillojnë nesër

Të fundit nga