“Ne dy motrat që do bëjmë valixhet”/ Einxhel e shqetësuar për nominimin: Kam siklet

Donaldi, Beniada, Einxheli dhe Arjola janë banorët në televotim dhe njëri prej tyre do të lërë shtëpinë e “Big Brother VIP” të premten.

Teksa fliste me Arjolën dhe Monikën në oborr, Einxhel tha se nuk dëshiron që të dalë në studio me jastëkun në krah. Pas incidentit brenda shtëpisë, Einxhel iu nënshtrua një ndërhyrje dhe u kthye për të vijuar lojën por mbetet për të parë nëse rrugëtimi i saj ndërpritet të premten apo jo.

Einxhel: Po ne 2 motrat që do bëjmë valixhet, do bëjmë rraqet.

Arjola: Unë do jua lë rraqet këtyre të mi bëjnë. Të lëvizin njëherë për mua.

Einxhel: I vetmi siklet që kam është të mos iki në studio me këtë jastëkun. Kaq. Këtë siklet kam. Nuk do të doja të ikja në studio me këtë jastëkun kështu. Solla një jastëk nga shtëpia. I panë të gjitha njerëzit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Siri, vritet kreu i ISIS-it gjatë një operacioni të forcave amerikane

Story i radhës

Rasti i çuditshëm me lojtarin e Barcelonës

Të fundit nga