Në ditën e tij të lindjes; Arbana zbulon portretin e të birit: Dielli i jetës sime..

Në familjen e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt ka festë pasi djali i tyre Dielli ka ditëlindjen.

Dielli bën 2 vjeç, dhe mami Arbana ka zgjedhur ta urojë të birin edhe në rrjetin e saj social Instagram.

“Gëzuar ditëlindjen Dielli i jetës sime”, ka shkuar moderatoja përkrah një fotografie shumë të bukur të djalit të saj, të cilit deri më tani ishte kujdesur që mos t’ja zbulonte portretin në postimet që ajo vazhdimisht publikon me familjen e saj.

Kujtojmë që Arbana në fillim të muajit shtator u bë nënë për herë të tretë, e një vajzë të cilën e pagëzoi me një emër shumë të veçantë, Zoi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Angli: Inflacioni arrin nivelin më të lartë të 40 viteve

Story i radhës

Përditësimi i Windows 11-ës sjell dy funksionalitete të shumëpritura nga përdoruesit

Të fundit nga