“Ne bëjmë seksin më të pafrenuar dhe të egër”- 29 vjeçari rrëfen lidhjen sekrete me 45 vjeçaren e martuar

Një burrë po vazhdon të tundohet nga thirrjet për seks të ish-dashnores së tij. Por, e keqja qëndron se ajo nuk do ta lë burrin e saj të pasur.

Rrëfimi i plotë:

E dashur psikologe: E dashura ime dëshiron vetëm seks, pa qenë në lidhje para se të kthehet te burri i saj i pasur – a jam budalla që qëndrojë me të?

E dashura ime e ka bërë të qartë se e vetmja gjë që dëshiron nga unë është seksi pa kushte.

Si një budalla, oblogohem dhe pasi të jetë e kënaqur, kthehet te burri i saj i pasur. Ne bëjmë seksin më të pafrenuar dhe të egër të paktën dy herë në javë.

Unë jam 29 vjeç dhe beqar. E dashura ime është 45 vjeç dhe ishte shefja im nëntë vjet më parë, kur unë isha një kuzhinier praktikant.

Ajo ishte e fejuar me një burrë të pasur. Ai kishte një ekskluzivitet makinash dhe sillte klientët në restorantin tonë për drekë. Ai do të jetë gati 60 vjeç tani.

Ajo ishte në formë dhe shumë e bukur dhe gjithmonë e adhuroja.

Një natë vonë në punë, po pastroja kuzhinën kur një tub shpërtheu pak poshtë lavamanit. Kishte ujë kudo dhe unë bërtita për ndihmë.

Menaxherja hyri brenda. Ajo thirri një hidraulik emergjent dhe më pas u përpoq të më ndihmonte të ndaloja rrjedhën e ujit.

Isha i njomur. Duke qeshur me gjendjen në të cilën isha, ajo më ofroi të më linte të bëja një dush të nxehtë tek ajo, ndërsa ajo më thante rrobat.

Ajo jetonte pranë restorantit dhe, sapo hymë, filluam të putheshim. Ishte puthja më pasionante që kam pasur ndonjëherë dhe shpejt çoi në seks.

Pas kësaj, ne rrinim rregullisht në punë që të mund të shkonim fshehurazi në banesën e saj për seks. Më pas, pas gjashtë muajsh, u largova për një punë të re dhe humba lidhjen me të. Kam dëgjuar se ajo ishte martuar me të dashurin e saj të pasur.

Por, kohët e fundit, u përplasa me të në një bar dhe ishte bukur ta shihja. I bleva një pije dhe ajo më tha se burri i saj kishte probleme shëndetësore.

Ndjenjat ishin ende aty për mua, kështu që kur ajo dërgoi një mesazh të nesërmen dhe kërkoi të vinte në banesën time, unë pranova.

Afera ka vazhduar që atëherë, por e urrej kur ajo largohet.

Ajo thotë se ka nevojë për shërim seksual. Burri i saj nuk është i aftë për seks, por ajo nuk do të largohet sepse i pëlqen të jetë e sigurt financiarisht.

Unë nuk mund t’i rezistoj kërkesave të saj. A jam budalla që qëndroj me të?

Përgjigjja e psikologes: Nëse jeni duke kërkuar për një marrëdhënie kuptimplote, atëherë po.

Ajo ka qenë e qartë se nuk do ta lërë burrin e saj, por po shijon seksin që nuk po bën në shtëpi.

Çfarë deshironi? E parashikoni veten duke u vendosur në një marrëdhënie afatgjatë? Nëse po, pse po humbisni kohën tuaj?

Ju vleni më shumë se një telefonatë “gjuetie”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zjarr në kodrat e Kuzum Babasë në Vlorë

Story i radhës

Kurti: E pranojmë propozimin evropian për normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë

Të fundit nga