Zjarr në kodrat e Kuzum Babasë në Vlorë

Një zjarr i madh ka rënë pranë kodrave të Kuzum Babasë në Vlorë.

Zjarri ka rënë pranë banesave por pa rrezik. Në zonë janë djegur kryesisht shkurre dhe bimësi.

Ndërkohë në zonë kanë mbërritur forcat zjarrfikëse për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Nuk dihet nëse zjarri ka qenë i qëllimshëm apo jo.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Presidenti amerikan shpreh ngushëllime për tërmetet vdekjeprurëse në Türkiye

Story i radhës

“Ne bëjmë seksin më të pafrenuar dhe të egër”- 29 vjeçari rrëfen lidhjen sekrete me 45 vjeçaren e martuar

Të fundit nga