Ndahet nga jeta avokati nga Gjakova, Gani Gexha

Është ndarë nga jeta në moshën 74-vjeçare, avokati nga Gjakova, Gani Gexha.

Lajmin e hidhur e kanë dhënë familjarët e tashmë të ndjerit, ku kanë dhënë edhe detajet e ceremonisë mortore.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet ditën e nesërme (e dielë) në ora 15:00, në varrezat e qytetit.

Ndërkohë e pamja do të mbahet në shtëpinë e të ndjerit, rruga “Mithat Frashëri”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

‘’Nuk e njoh as marrësin as porositësin’’, shoferi i furgonit ku u kap droga: Më dhanë koordinatat, por…

Story i radhës

Të paktën dy të vrarë dhe të tjerë të zhdukur pas një sulmi rus në Kharkiv

Të fundit nga