Napoli drejt goditjes

Napoli ka filluar të mendojë në merkato dhe Spaleti kërkon të ngrejë një skuadër që të luftojë për tituj.

Tekniku italian ka nisur menjëherë nga puna për sezonin e ri dhe emri i parë që kërkon është Kejlor Navas.

Portierit nga Kosta Rika i skadoi kontrata me PSG-në dhe tashmë është pa skuadër. Nga ana tjetër, Napoli kërkon një portier me eksperiencë, pasi Ospina u largua nga ekipi.

Siç bëjnë me dije nga Italia, ish-portieri i Realit ka nisur bisedimet me Napolin për një transferim të mundshëm të tijin në Serinë A.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Procesi i decentralizimit ngec qëllimisht

Story i radhës

Victoria dhe David Beckham ftojnë djemtë dhe partneret e tyre për pushime, në jahtin luksoz në Itali, pavarësisht thashethemeve për përçarje

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish