Murati te Phoenix-i

Klubi i futbollit Phoenix e Banjës përforcohet me futbollistin Almedin Murati. 

Phoenix kërkon rezultate sa më të mira për pjesën e dytë të kampionatit në Ligën e Parë të Kosovës, Grupi A. 

“FC Phoenix ka arritur marrëveshje me sulmuesin Almedin Murati. 

Murati është sulmues i dëshmuar në futbollin kosovar, së fundmi ka qenë pjesë e KF Arbëria por më parë ka luajtur edhe për KF Vëllaznimi dhe FC Drita. 

FC Phoenix i dëshiron mirëseardhje Almedinit dhe shumë suksese me ekipin tonë”, njofton FC Phoenix.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

ВИДЕО: Се` повеќе новинарки се мета на напади

Story i radhës

Shaqiri: Universiteti i Tetovës i cili me sukses funksionon, përparon dhe zhvillohet tanimë 27 vite

Të fundit nga