Mungoi dhe sot në “Për’puthen”, vjen reagimi i parë nga Bora Zemani, ja çfarë ka ndodhur

Edhe ditën e sotme, moderatorja e “Për’puthen”  Bora Zemani ka munguar në program.

Siç bëri të ditur konkurrentja Ana Lleshi, e cila po e moderon emisionin e dashurisë, Bora ka munguar për shkak të një problemi shëndetësor.

Sonte, ajo e ka ndjekur nga shtëpia dhe përmes një postimi në Instastory shkruan: “Edhe sëmurë nuk rri dot pa e ndjekur Përputhen”.

“Silluni mirë”, shkruan më tej ajo për konkurrentët.

Ende nuk dihet se çfarë problemi shëndetësor ka dhe se kur do të rikthehet në program.

Image

Postimi i Bora Zemanit

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Gubetini: Hendbolli është traditë e Vushtrrisë 

Story i radhës

Detaje nga zjarri në Tetovë, është lënduar pronari i shtëpisë së djegur

Të fundit nga