Moti sot në vendin tonë

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 5 deri 12 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës nga 16 deri 26 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit prej 9 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 25 gradë Celsius.

 

Ngjarja paraprake

Ahmeti do të merret në pyetje në PPTH

Ngjarja e ardhëshme

Parazitët e kokës i marrin jetën 12-vjeçares, policia shokohet nga ajo që gjen në dhomën e saj

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian