Moti sot me vranësira të ndryshueshme

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 7 deri në 14 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme dhe me erë të përforcuar nga drejtimi verior.

Temperatura maksimale do të arrij në 10 gradë Celsiusë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kur njerëzit “klikojnë” ata përgjigjen më shpejt me njëri-tjetrin

Story i radhës

Ministri i Shëndetësisë: Nuk do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare

Të fundit nga