Moti sot me diell dhe relativisht ngrohtë

Mëngjesi do të jetë më i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me diell dhe relativisht dhe ngrohtë me erë të dobët nga drejtime të ndryshueshme.
Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej -5 deri në 1, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 14 deri në 19 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell. Temperatura minimale do të zbresë deri në -2, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 18 gradë.

Burimi: ALSAT

Story i mëparshëm

Putini ka planifikuar një udhëtim në një vend që është i detyruar të zbatojë një urdhër-arresti

Story i radhës

Vrasja në Prishtinë, shqiptohet masa e ndalimit për dy persona

Të fundit nga