Moti në Maqedoninë e Veriut

I ndryshueshëm dhe me erë të ftohtë veriore, kështu do të jetë moti sot në Maqedoninë e Veriut.

Temperatura minimale do të jetë prej -3 deri në 2, kurse maksimalja prej 7 deri në 14 gradë Celsius, njofton Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Në Shkup do të mbizotërojë mot i ngjashëm. I ndryshueshëm dhe me erë veriore.

Temperatura minimale do të ulet në -1, kurse maksimalja do të arrijë në 10 gradë Celsius.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Këto janë 5 shenjat e horoskopit më besnike në dashuri

Story i radhës

Plan i produksionit, kjo është arsyeja përse Trixa ka anuluar hyrjen në “BBV”?

Të fundit nga