Monika u përball për herë të parë me Borën, komenti i Beatrix tërheq vëmendjen

Mbrëmjen e djeshme aktorja Monika Lubonja ishte e ftuar në ‘Përputhen Prime’, ku u përball për herë të parë me moderatoren Bora Zemani.

Monika Lubonja ishte e ftuar si opinioniste dhe përballja e tyre pati interes për shkak të historisë së dashurisë mes Beatrix Ramosajt dhe Donald Veshajt dhe mbështetjen e madhe që aktorja iu ka dhënë atyre.

Teksa përballja e tyre nuk pati të papritura, ajo që ka surprizuar njerëzit ka qenë sërish Beatrix. Monika ka shpërndarë me ndjekësit e saj në Instagram dy foto nga karrigia e opinionistes teksa shkroi “Për’puthen”. Dhe Beatrix nuk ka ngurruar t’i komentojë duke i shkruar: “O yll”.

Image

Komenti i Beatrixit

Komenti i saj ka marrë shumë reagime nga ndjekësit, një pjesë e të cilëve e pyesin nëse e ka parë emisionin, meqenëse është mikeshë e mirë e Monikës.

Çfarë ndodhi mbrëmjen e djeshme mes Monikës dhe Borës?

Moderatorja e pyeti Monikën në lidhje me vështirësitë që konkurrentët kanë të zhvillojnë dashurinë e tyre në një reality-shoë, duke theksuar faktin se ata “nuk dorëzohen dhe janë aty për njëri-tjetrin.”

“Të mendosh Monika sa vështirësi kalohen në këtë program, edhe prapë nuk dorëzohen, janë aty për njëri-tjetrin deri në fund. A është kjo një provë e madhe?”– tha moderatorja.

Nga ana tjetër aktorja tha se i kanë pëlqyer emocionet mes çifteve të Për’Puthen, por gjithashtu mbylli fjalën e saj duke thënë se “emocionet e bukura dhe të sinqerta” ajo i do.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Del foto, ky është 29-vjeçari që u plagos me thikë mbrëmë

Story i radhës

Rusët granatojnë rajonet Luhansk dhe Dnipro para evakuimit të civilëve

Të fundit nga