Ministrja Hajdari raporton sot në Komisionin për Ekonomi për planet e ministrisë për vitin 2024

Sot do të mblidhet Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti.

Në këtë mbledhje pritet të raportojë ministrja e kësaj ministrie, Rozeta Hajdari.

Ajo raporton lidhur me realizimin e projekteve të ministrisë për vitin 2023 dhe planet e ministrisë për vitin 2024.

Mbledhja nis nga ora 11:00.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Asllani: E prisja për shumë kohë golin me Interin

Story i radhës

Jeff Bezos “rrëzon nga froni” Elon Musk për të rifituar titullin e njeriut më të pasur në botë

Të fundit nga